Гойдалка дерев'яна дитяча – це найкращий подарунок для вашої дитини на будь-яке свято або просто так, без приводу, щоб подарувати їй радість. Подушки з яскравим дизайном постійно підніматимуть їй настрій під час гри. А ще – додадуть м'якості та комфорту. Повісити таку гойдалку ви зможете і в будинку, і в квартирі, адже вона виглядає дуже стильно та сучасно.
Завдяки компактній конструкції, дитячі гойдалки для квартири можна перевозити із собою. Наприклад, брати на дачу чи пікніки. Ця модель гойдалки підходить для дітей від 6 місяців до 4-5 років. Як тільки дитина зможе сама тримати спинку, ви можете садити її в ці гойдалки. Конструкція максимально надійна та безпечна. Купити гойдалку від «XR_Master» – вибір свідомих батьків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Гойдалки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість блокування сидіння | Да |
| Вікова група | От 6-ти месяцев |
| Висота спинки | 40 |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Матеріал каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Ширина сидіння | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴





