-19%

Підвісна гойдалка Мальвінка з матрасиком, сидіння з велюру ! гойдалка для дітей
1 600 ₴
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0000173
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гойдалки дитячі кімнатні виготовлені з бука – одного з найміцніших та найдовговічніших видів деревини. Всі деталі ретельно зашліфовані та оброблені. Наші гойдалки можна закріпити на вулиці або в будинку, адже вони виглядають дуже стильно і прикрасять будь-який інтер'єр. У комплекті є м'яка подушка та матрасик із яскравим дитячим малюнком. Конструкція передбачена спеціально для дітей, тому в її безпеці можете не сумніватися.
Конструкція дуже просто збирається і розбирається, так що ви в будь-який час зможете брати гойдалку з собою на дачу або пікніки. Як декор ми використовували дерев'яні намистини, які можуть бути гризунком для найменших дітей. А користуватися гойдалками дитина зможе до 4-5 років. Гойдалки для дому дитячі стануть однією з найулюбленіших іграшок ваших дітей.
Чому варто вибрати підвісні гойдалки саме нашого виробництва:
Наші гойдалки можна кріпити як в квартирі так і на вулиці. Зручні та компактні, легко розбираються і регулюються, при необхідності так само легко розбираються, якщо захочете взяти на дачу або на пікнік чи зробити фотосесію з дитиною на вулиці;
При виробництві наших виробів , застосовуємо тільки якісні та безпечні матеріали - все розроблено з урахуванням особливих потреб маленьких користувачів;
Наші підвісні гойдалки створені для самих маленьких дітей віком від 6 місяців (Коли діти починають сидіти) до 5-6 років;
Підвісна гойдалка укомплектована м'якою подушечкою та матрасиком - під спинку і попу, наповнювач синтепух.
Дерев'яні деталі - гладкі, без лаку та фарби.
Дерев'яні намистини - додаткові іграшки, які тренують дрібну моторику дітей, виконують функцію гризунків.
Дизайн барвистий і веселий, неодмінно сподобається не лише малюкам, але і їхнім батькам.
Характеристики:
Вік : від 1 року до 6-7 років ( Залежить від зросту і ваги дитини );
Розмір : 40 см * 40 см * 40 см;
Матеріал : бавовна, велюр, деревина – бук;
Рекомендована висота кріплення: до 2.5 метрів;
Максимальне навантаження: 40 кг;
У комплект входять:
Каркас - 4 шліфовані палиці (40см) з отворами, матеріал Бук;
Основа - сидіння з тканини Мікровелюр;
Тематична подушка - 1 шт розміром 34 см * 34 см, бавовна 100%, наповнювач синтепух;
Матрасик: розміром 35 см * 93 см, бавовна 100%, наповнювач синтепух;
Мотузка для кріплення – 2 шнура по 3 м ;
Комплект кріплення: 2 карабіни , 2 гака для кріплення в дерев’яну основу;
Дерев’яні намистини: 21 штука ( колечка та бусінки різного діаметру )
Сумка для зберігання і транспортування гойдалки.
Наші гойдалки подобаються діткам і полегшують життя мамам !
Щасливе майбутнє починається з щасливого дитинства!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Вікова група | Від 9-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴








