Чи може розвивальна іграшка бути простою, доступною та водночас дуже корисною? Так, саме таким є класичний дерев'яний пазл Viga Toys Автомобіль із жирафом із 9 елементів. Він обов'язково сподобається юним шанувальникам теми транспорту від 18 місяців.
У центрі зображення для збирання — гарна машинка з відкидним верхом, у ній їде жираф. На тлі по одну сторону дороги видно море, чай, сонце, по іншу — зелень і квіти. Така приємна картинка сподобається хлопчикам і дівчаткам. Завдяки чітко промальованим деталям, головоломку приємно розглядати та легко збирати.
Дерев'яний пазл Viga Toys Автомобіль із жирафом дає змогу зацікавити дитину процесом збирання та прищепити їй цікавість до корисних ігор. Через таку діяльність малюк не тільки розвиває моторику рук, а й вчиться логічно мислити, співвідносити частини та ціле. Крім того, він звикає добиватися поставленої мети, терпляч і уважно йти до результату. Пазли складають удома та в дитячому садку. Вони підходять для занять за методикою Монтессорі.
Дерев'яний пазл від Viga Toys Автомобіль з жирафом виготовлений з екогідичного матеріалу, поверхні та краї добре відшліфовані, кути заокруглені. Використані нешкідливі фарби. Іграшка відповідає стандартам ASTM й EN71 за безпекою та якістю.
У центрі зображення для збирання — гарна машинка з відкидним верхом, у ній їде жираф. На тлі по одну сторону дороги видно море, чай, сонце, по іншу — зелень і квіти. Така приємна картинка сподобається хлопчикам і дівчаткам. Завдяки чітко промальованим деталям, головоломку приємно розглядати та легко збирати.
Дерев'яний пазл Viga Toys Автомобіль із жирафом дає змогу зацікавити дитину процесом збирання та прищепити їй цікавість до корисних ігор. Через таку діяльність малюк не тільки розвиває моторику рук, а й вчиться логічно мислити, співвідносити частини та ціле. Крім того, він звикає добиватися поставленої мети, терпляч і уважно йти до результату. Пазли складають удома та в дитячому садку. Вони підходять для занять за методикою Монтессорі.
Дерев'яний пазл від Viga Toys Автомобіль з жирафом виготовлений з екогідичного матеріалу, поверхні та краї добре відшліфовані, кути заокруглені. Використані нешкідливі фарби. Іграшка відповідає стандартам ASTM й EN71 за безпекою та якістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44629 |
| Вага | 0.27 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Кількість предметів у наборі | 9 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6971608446290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴
