Дитячий конструктор Bosch Watercraft Team дає змогу зібрати три різні водні кораблі: катер, катамаран і гідроплан. Набір складається зі 55 елементів. Містить викрутку та гайковий ключ.
Докладна інструкція допоможе малюкам швидко зібрати бажаний плавник. Велика кількість елементів дає змогу ввімкнути фантазію і побудувати власний човен.
Конструктор сумісний з усіма іграшками Bosch Mini.
Швидко зібрати деталі можна за допомогою шурупокрута Bosch.
Діти дуже люблять конструктори Bosch, відчуваючи себе дорослими інженерами, дизайнерами. Під час гри дитина тренує моторику, розвиває логічне мислення та творчість.
Для дітей від 3 років.
Докладна інструкція допоможе малюкам швидко зібрати бажаний плавник. Велика кількість елементів дає змогу ввімкнути фантазію і побудувати власний човен.
Конструктор сумісний з усіма іграшками Bosch Mini.
Швидко зібрати деталі можна за допомогою шурупокрута Bosch.
Діти дуже люблять конструктори Bosch, відчуваючи себе дорослими інженерами, дизайнерами. Під час гри дитина тренує моторику, розвиває логічне мислення та творчість.
Для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8794 |
| Вага | 0.39 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Довжина: | 22 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 55 |
| Координація рухів | 1 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 27 мм |
| Штрихкод | 4009847087942 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 716 ₴



