За допомогою конструктора Klein Bosch 3 in 1 Aircraf ваша дитина може побудувати: вертоліт, літак і цепелін. Докладна інструкція допоможе малюкові самостійно зібрати бажаний об'єкт.
Набір складається з 83 деталей і має все необхідне для збирання — креслення трьох літальних апаратів для самостійного конструювання.
Прихильники техніки можуть збирати конструктор дитячим шурупокрутом Bosch або викруткою Ixolino II.
Конструктор можна збирати як завгодно, що сприяє розвитку творчих здібностей, логіки та тренує моторику.
Іграшка для дітей від 3 років.
Виготовлено в Німеччині за європейськими стандартами якості.
Набір складається з 83 деталей і має все необхідне для збирання — креслення трьох літальних апаратів для самостійного конструювання.
Прихильники техніки можуть збирати конструктор дитячим шурупокрутом Bosch або викруткою Ixolino II.
Конструктор можна збирати як завгодно, що сприяє розвитку творчих здібностей, логіки та тренує моторику.
Іграшка для дітей від 3 років.
Виготовлено в Німеччині за європейськими стандартами якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8790 |
| Вага | 0.57 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Довжина: | 22 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Координація рухів | 1 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 27 мм |
| Штрихкод | 4009847087904 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 716 ₴


