Набір для тюнінгу іграшкового автомобіля складається з: розробного авто, 6 аксесуарів для тюнінгу, 4 змінних шин, 3 змінних наклейок, викрутки, шурупокрута Bosch Ixolino.
Іграшка для тюнінгу машини. Дитина імітує поведінку дорослих, але безпечно.
Набір обладнаний дитячим шурупокрутом Bosch Ixolino. Його біта обертається ліворуч і праворуч. Має підсвічування, імітує звук роботи.
Для роботи необхідні 2 батарейки типу ААА (немає в комплекті).
Діти, граючи машинкою, розвивають дрібну моторику, уяву.
Набір для дітей віком від трьох років.
Іграшка для тюнінгу машини. Дитина імітує поведінку дорослих, але безпечно.
Набір обладнаний дитячим шурупокрутом Bosch Ixolino. Його біта обертається ліворуч і праворуч. Має підсвічування, імітує звук роботи.
Для роботи необхідні 2 батарейки типу ААА (немає в комплекті).
Діти, граючи машинкою, розвивають дрібну моторику, уяву.
Набір для дітей віком від трьох років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8630 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.63 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | ААА |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4009847086303 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴
