Іграшкова болгарка Bosch Klein — це дитяча копія справжнього інструменту. Призначена для дітей від 3 років.
Кутова шліфмашина має безпечний обертовий диск для забави. Під час натискання на захисний кожух чути звук роботи, світловий ефект створює ілюзію іскр.
З болгаркою діти дотримуються батьків, розвивають моторику рук і уяву.
Болгарка виготовлена з міцного пластику.
Для роботи іграшки потрібні батарейки — 3 шт. типу AA. До комплекту не входять.
Кутова шліфмашина має безпечний обертовий диск для забави. Під час натискання на захисний кожух чути звук роботи, світловий ефект створює ілюзію іскр.
З болгаркою діти дотримуються батьків, розвивають моторику рук і уяву.
Болгарка виготовлена з міцного пластику.
Для роботи іграшки потрібні батарейки — 3 шт. типу AA. До комплекту не входять.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8426 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.48 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | АА |
| Колір | бірюзовий, сріблястий |
| Штрихкод | 4009847084262 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 881 ₴
