Іграшковий шолом для маленьких будівельників і майстрів. Незамінний аксесуар у грі в будівництво, майстерню. У захисному шоломі Bosch діти почуваються справжніми будівельниками.
Шолом обладнаний гумкою, що дає змогу відрегулювати його до різного обводу голови. Виготовлений із високоякісного пластику.
Сприяє розвитку уяви.
Внимание! Шолом іграшковий, отже, реального захисту не забезпечує.
Шолом обладнаний гумкою, що дає змогу відрегулювати його до різного обводу голови. Виготовлений із високоякісного пластику.
Сприяє розвитку уяви.
Внимание! Шолом іграшковий, отже, реального захисту не забезпечує.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8127 |
| Вага | 0.2 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Довжина: | 11 мм |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 4009847081278 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
