Хочете навчити своїх дітей гармонійно грати разом? Together in Tune Duo — це набір дитячих інструментів Magic Touch, який дає змогу малюкам грати самостійно або разом із братами,ницями та друзями. У комплекті дерев'яне піаніно та гітара Baby Einstein Magic Touch, які під'єднуються через бездротову мережу один до одного, а також до інших інструментів Together in Tune (в межах досяжності).
Ці музичні іграшки автоматично гармоніюються, створюючи прекрасну музику, яка сподобається мамі та татові так само, як і їхнім дітям. Бездротовий зв'язок між інструментами працює як рація за допомогою радіосигналів.
Цей музичний набір, створений у співпраці Hape і Baby Einstein, сприяє розвитку дрібної моторики та слуху. Технологія Magic Touch поєднує класичну дерев'яну іграшку з новітніми технологіями музичних іграшок. Навіть найніжніші постукування за намальованими клавішами фортепіано та барвистими ладами гітари змушують звучати фортепіано та гітару по-справжньому.
Іграшкове піаніно та дитяча гітара, обладнані 4 режимами (відкриття, виконання, ігрової, групової) і 10 мелодіями (серед них дитячі пісні англійською), дають малюкові свободу створювати свої власні ритми, нашаровувати рифи та веселі звуки, запалювати під музику.
Іграшкові інструменти мають регулятор гучності (гучно, тихо, вимик.) і підходять для дітей віком від 12 місяців.
Особливості
Для оркестру та соло
Малюк може грати самостійно або разом із друзями, братами та16. Фортепіано та гітара з'єднуються через бездротову мережу (у межах досяжності) й автоматично гармоніюються, створюючи прекрасну музику.
4 музичні режими:
- відкриття (грайте популярні мелодії та придумуйте нові біти);
- виготовлення (накладення рифів);
- ігровий (додайте веселі звуки);
- груповий (з друзями та сім'єю).
Безпечний і простий у догляді дизайн
Інструменти Together in Tune під'єднуються просто, безпечно й без дротів за допомогою радіосигналів. Дерев'яна конструкція без кнопок дає змогу легко протирати інструменти.
Підходить для дітей від 12 місяців.
Батарейки: потрібна 3 батарейки типу АА (у комплекті для демонстрації).
Матеріали: 78% пластик, 20% дерево, 2% метал.
Ці музичні іграшки автоматично гармоніюються, створюючи прекрасну музику, яка сподобається мамі та татові так само, як і їхнім дітям. Бездротовий зв'язок між інструментами працює як рація за допомогою радіосигналів.
Цей музичний набір, створений у співпраці Hape і Baby Einstein, сприяє розвитку дрібної моторики та слуху. Технологія Magic Touch поєднує класичну дерев'яну іграшку з новітніми технологіями музичних іграшок. Навіть найніжніші постукування за намальованими клавішами фортепіано та барвистими ладами гітари змушують звучати фортепіано та гітару по-справжньому.
Іграшкове піаніно та дитяча гітара, обладнані 4 режимами (відкриття, виконання, ігрової, групової) і 10 мелодіями (серед них дитячі пісні англійською), дають малюкові свободу створювати свої власні ритми, нашаровувати рифи та веселі звуки, запалювати під музику.
Іграшкові інструменти мають регулятор гучності (гучно, тихо, вимик.) і підходять для дітей віком від 12 місяців.
Особливості
Для оркестру та соло
Малюк може грати самостійно або разом із друзями, братами та16. Фортепіано та гітара з'єднуються через бездротову мережу (у межах досяжності) й автоматично гармоніюються, створюючи прекрасну музику.
4 музичні режими:
- відкриття (грайте популярні мелодії та придумуйте нові біти);
- виготовлення (накладення рифів);
- ігровий (додайте веселі звуки);
- груповий (з друзями та сім'єю).
Безпечний і простий у догляді дизайн
Інструменти Together in Tune під'єднуються просто, безпечно й без дротів за допомогою радіосигналів. Дерев'яна конструкція без кнопок дає змогу легко протирати інструменти.
Підходить для дітей від 12 місяців.
Батарейки: потрібна 3 батарейки типу АА (у комплекті для демонстрації).
Матеріали: 78% пластик, 20% дерево, 2% метал.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Einstein |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 800904 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 2.3 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Звуки/мелодії | Да |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Матеріал | дерево, пластик, метал |
| Підкатегорія (АФК) | Музичні іграшки |
| Серія | Magic Touch |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Музика |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Штрихкод | 6943478034891 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 676 ₴








