
Сухий басейн Сірий меланж із кульками 200шт у комплекті 100х40см. Сухий басейн для дому та вулиці
2 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2024/108
Характеристики басейну:
- Діаметр: 100 см;
- Висота басейну: 40 см;
- Товщина стінок: 5 см
- Товщина дна: 3 см
- Колір: Сірий меланж
Характеристики кульок:
- Кількість: 200 шт;
- Діаметр: 8 см;
- Товщина стінок по шву: 1.3 мм;
- Без отворів;
- При натисканні стискаються і знову відновлюють свою форму;
- Витримують до 100 кг;
Особливості:
- Можливе машинне прання за 30 °C;
В КОМПЛЕКТ ДО БАСЕЙНУ ВХОДИТЬ 200 КУЛЬ (РІЗНОКОЛЬОРОВІ АБО НА ВИБІР від 4 до 6 КОЛЬОРІВ З ПАЛІТРИ)
*палітру скидає менеджер при підтвердженні замовлення
🔸Всі наші басейни гіпоалергенні, так як ми використовуємо тільки натуральні тканини! Ніякої синтетики.
🔸При виготовленні басейнів ми використовуємо турецький трикотаж.
🔸Всі басейни виконані з польського поролону для дитячих меблів.
🔸Використання різних видів тканини дає нам можливість мати в асортименті величезну різноманітність забарвлень.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ ТА ЗБЕРІГАННІ
У нас ви можете вибрати розмір басейну, який підійде саме вам.
🔸При зберіганні наші басейни дуже компактні і не займають багато місця.
Всі чохли знімні, що дуже зручно для прання.
🔸Ми пропонуємо вам придбати спеціальний чохол для зберігання.
РОЗВИТОК ВАШОГО МАЛЮКА
Сухі басейни дуже корисні, вони сприяють фізичному та інтелектуальному розвитку вашого малюка:
🔸м'який точковий масаж,
🔸розвиток дрібної моторики,
🔸зміцнення серцево-судинної системи,
🔸зміцнення опорно-рухового апарату,
🔸зміцнення центральної нервової системи,
🔸вивчення форм і кольорів,
🔸розвиток уяви!
Товщина стінки шва 1,3мм до середини кульки 1мм. Без отворів. При натисканні стискаються та знову відновлюють свою форму.

Шарики можна вибирати, будь-який мікс на свій смак
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Трикотаж |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 см |
| Діаметр басейну | 100 см |
| Об'єм | 314 л |
| Стан | Нове |
| Знімний чохол | Да |
| Товщина дна | 3 см |
| Товщина стінки | 5 см. |
- Ціна: 2 750 ₴








