Вивчайте хімію з набором для вирощування кристалів 4M. Він дає змогу провести практичний експеримент і зробити самостійно гарні різнобарвні кристали.
У наборі є всі необхідні матеріали. Дотримуйтесь простих кроків з інструкції, щоб створити свою колекцію кольорових кристалів.
Будьте уважні: цей набір для досліджень містить справжні хімічні речовини. Не допускайте їхнього прямого контакту з тілом або слизовими. Облаштуйте робоче місце як справжні хіміки. Одягніть фартух або халат, захисні окуляри та гумові рукавички, застеліть поверхню клейонкою або газетами (в наборі є фарбувальні речовини, які залишають плями). Так само вам знадобиться окріп.
Отже, частинки спеціального порошку спершу розчиняються в гарячій воді, а потім, в міру остигання, кристалізуються. Вони утворюють на стінках контейнера гарні візерунки. Через кілька днів у контейнері виростуть справжні кристали, що схожі на коштовне каміння.
У наборі є кілька базових кольорів і рекомендації щодо їх змішування. Спробуйте створити свої неймовірні відтінки кристалів. Вони стануть родзинкою вашої домашньої скарбниці.
Цей розвивальний набір підійде дітям від 10-12 років для занять під наглядом дорослих. Він розвиває креативність, допитливість, уяву, спостережливість, знайомить із базовими поняттями хімії.
Набір для досліджень підходить для навчання за методикою Реджіо. Головна мета підходу — всебічний розвиток особистості дитини. З дружньою допомогою педагогів діти реалізують цікаві для них експерименти, творчі проєкти, вивчають зовнішній світ, виражають себе.
У наборі:
Паковання з основою для вирощування (моноамонійфосфат) — 1 шт.
Пакет із фарбувальною сумішшю — 4 шт.
Баночка для вирощування — 1 шт.
Контейнер-підставка — 1 шт.
Ложечка для розмішування — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Щоб кристал виріс упродовж 4-7 днів, потрібна температура вище 20 градусів. Через низьку температуру ріст може зупинитися або уповільнитися (до 30 днів).
У наборі є всі необхідні матеріали. Дотримуйтесь простих кроків з інструкції, щоб створити свою колекцію кольорових кристалів.
Будьте уважні: цей набір для досліджень містить справжні хімічні речовини. Не допускайте їхнього прямого контакту з тілом або слизовими. Облаштуйте робоче місце як справжні хіміки. Одягніть фартух або халат, захисні окуляри та гумові рукавички, застеліть поверхню клейонкою або газетами (в наборі є фарбувальні речовини, які залишають плями). Так само вам знадобиться окріп.
Отже, частинки спеціального порошку спершу розчиняються в гарячій воді, а потім, в міру остигання, кристалізуються. Вони утворюють на стінках контейнера гарні візерунки. Через кілька днів у контейнері виростуть справжні кристали, що схожі на коштовне каміння.
У наборі є кілька базових кольорів і рекомендації щодо їх змішування. Спробуйте створити свої неймовірні відтінки кристалів. Вони стануть родзинкою вашої домашньої скарбниці.
Цей розвивальний набір підійде дітям від 10-12 років для занять під наглядом дорослих. Він розвиває креативність, допитливість, уяву, спостережливість, знайомить із базовими поняттями хімії.
Набір для досліджень підходить для навчання за методикою Реджіо. Головна мета підходу — всебічний розвиток особистості дитини. З дружньою допомогою педагогів діти реалізують цікаві для них експерименти, творчі проєкти, вивчають зовнішній світ, виражають себе.
У наборі:
Паковання з основою для вирощування (моноамонійфосфат) — 1 шт.
Пакет із фарбувальною сумішшю — 4 шт.
Баночка для вирощування — 1 шт.
Контейнер-підставка — 1 шт.
Ложечка для розмішування — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Щоб кристал виріс упродовж 4-7 днів, потрібна температура вище 20 градусів. Через низьку температуру ріст може зупинитися або уповільнитися (до 30 днів).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03922 |
| Вага | 0.21 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | 11+ |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 11 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | інші |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Crystal Imaginations |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 15 мм |
| Штрихкод | 4893156039224 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







