Дитячі ходунки-каталка PolarB з бізібордом (44226)
3 039 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44226
Дитячі ходунки-каталка PolarB з бізібордом (44226)Немає в наявності
3 039 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarПроцес освоєння ходьби — справжня пригода для малюка! Йому знадобляться дитячі ходунки-каталка PolarB із бізібордом. Міцні та комфортні, на коліщатках, вони стануть надійною опорою для дитини. Бусини на дроті, шестерні та інші цікаві іграшки на бізіборді розважать малюка за хвилини відпочинку. Ходунки підійдуть дітям переддошкільного віку від 12 місяців.
З такою розвивальною іграшкою малюк зміцнить м'язи рук і ніг, навчиться впевнено крокувати. Бізіборд тренує координацію руки-очі, дрібну моторику, мислення.
Цікаві різнобарвні деталі дерев'яної іграшки стимулюють до пізнання світу, розвитку творчого потенціалу, уяви дитини.
Дизайн розвивальних дерев'яних ходунків PolarB — стильний і приємний, у м'яких колірних відтінках. Барвники — гіпоалергенні. Краї й кути ходунків відшліфовані та заокруглені для максимальної безпеки дитини. Каталка відповідає європейському EN71 і американському ASTM сертифікатам якості, як і вся продукція PolarB.
З такою розвивальною іграшкою малюк зміцнить м'язи рук і ніг, навчиться впевнено крокувати. Бізіборд тренує координацію руки-очі, дрібну моторику, мислення.
Цікаві різнобарвні деталі дерев'яної іграшки стимулюють до пізнання світу, розвитку творчого потенціалу, уяви дитини.
Дизайн розвивальних дерев'яних ходунків PolarB — стильний і приємний, у м'яких колірних відтінках. Барвники — гіпоалергенні. Краї й кути ходунків відшліфовані та заокруглені для максимальної безпеки дитини. Каталка відповідає європейському EN71 і американському ASTM сертифікатам якості, як і вся продукція PolarB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 2.66 кг |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44226 |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал | дерево, метал |
| Підкатегорія (АФК) | Ходунки-каталки |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6971608442261 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 039 ₴