Набір музичних інструментів Hape Укулеле 4 в 1 (E0638) підходить для дітей від 3 років.
Створіть музичну групу з яскравим і динамічним набором інструментів. Запросіть друзів і сім'ю зіграти улюблені мелодії на реалістичній гавайській гітарі, маракасі, бубні та кастуніантах.
Покажіть дитині основний ритм, граючи на інструментах або струшуючи їх. Малюки почнуть повторювати та створювати свої ритми.
Особливості
Цей набір складається з 4 музичних інструментів: маракасу, кастуніат, бубна та гавайської гітари.
Музичні інструменти чудово підходять для розвитку почуття ритму, вивчення основних нот, одночасно розвиваючи зорово-моторну координацію, слухові та творчі навички.
Всі інструменти прикрашені цікавими візерунками та кольорами, що стимулюють гру.
Гавайська гітара виготовлена з справжніх струн і міцного дерев'яного каркаса.
Усі інструменти виготовлені з високоякісного дерева та безпечних для дітей матеріалів, покриті нетоксичними фарбами.
Розміри (Д х Ш х В): 52 х 8 х 36 см.
Вага: 0,8 кг.
Створіть музичну групу з яскравим і динамічним набором інструментів. Запросіть друзів і сім'ю зіграти улюблені мелодії на реалістичній гавайській гітарі, маракасі, бубні та кастуніантах.
Покажіть дитині основний ритм, граючи на інструментах або струшуючи їх. Малюки почнуть повторювати та створювати свої ритми.
Особливості
Цей набір складається з 4 музичних інструментів: маракасу, кастуніат, бубна та гавайської гітари.
Музичні інструменти чудово підходять для розвитку почуття ритму, вивчення основних нот, одночасно розвиваючи зорово-моторну координацію, слухові та творчі навички.
Всі інструменти прикрашені цікавими візерунками та кольорами, що стимулюють гру.
Гавайська гітара виготовлена з справжніх струн і міцного дерев'яного каркаса.
Усі інструменти виготовлені з високоякісного дерева та безпечних для дітей матеріалів, покриті нетоксичними фарбами.
Розміри (Д х Ш х В): 52 х 8 х 36 см.
Вага: 0,8 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0638 |
| Вага | 0.8 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Музичні іграшки |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Музика |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478040304 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 366 ₴




