Конструктор LEGO Icons Трансформери Бамблбі 950 деталей (10338)
4 947 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10338
Конструктор LEGO Icons Трансформери Бамблбі 950 деталей (10338)Немає в наявності
4 947 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarРозпаліть своє пристрасне захоплення всесвіту Трансформерів завдяки цьому конструктору для дорослих серії LEGO® Icons Трансформери. Бамблбі (10338). Створіть ретельну модель культової фігурки робота-трансформера 1980-х років, яка перетворюється з автобота на транспортний засіб. Автобот має шарнірні суглоби, іонний бластер і реактивний ранець. Табличка для демонстрації зі статистикою потужності додає завершальний штрих до захопливої демонстраційної моделі.
Застосунок LEGO Builder містить цифрову версію інструкцій зі збирання, що входять до цього набору «Трансформери. Бамблбі». У застосунку можна збільшувати та обертати модель у 3D, відстежувати та зберігати власний прогрес, а також досліджувати нові набори конструкторів.
Цей набір стане захопливим проєктом для вас або ідеальним подарунком для всіх, хто любить колекційні моделі трансформерів. Відкрийте для себе простір для відпочинку з асортиментом конструкторів LEGO, що надихають, і створені спеціально для дорослих.
Застосунок LEGO Builder містить цифрову версію інструкцій зі збирання, що входять до цього набору «Трансформери. Бамблбі». У застосунку можна збільшувати та обертати модель у 3D, відстежувати та зберігати власний прогрес, а також досліджувати нові набори конструкторів.
Цей набір стане захопливим проєктом для вас або ідеальним подарунком для всіх, хто любить колекційні моделі трансформерів. Відкрийте для себе простір для відпочинку з асортиментом конструкторів LEGO, що надихають, і створені спеціально для дорослих.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10338 |
| Вага | 1.2 |
| Вік | 18+ |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 9,4 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 950 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Icons |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017589923 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 947 ₴