Діти зможуть грати в стратегічну гру лупо та викладати мозаїку за допомогою всього одного набору від Viga Toys. Настільна гра Мозаїка та лупо зацікавить дітей дошкільного віку від 3 років.
Пізнання світу — особливий процес для дитини. Створення картинок із різнобарвних фішок покращує дрібну моторику, розвиває уяву, мислення, колірне сприйняття.
Гра в лудо вимагає уважності, позитивно позначається на інтелекті та логічному мисленні. Настільна гра Viga Toys підходить для розвивальних ігор у межах методики Монтессорі в дитячих садках і вдома.
Настільна гра від Viga Toys 2-в-1 Мозаїка та лудо складається з прямокутної дерев'яної коробки розміром 40 х 27 см із відділеннями для фішок і кубиків. Усередині розміщене квадратне біле поле з отворами для мозаїки з одного боку, і полем для гри в лудо — з іншого. У комплекті також картки з прикладами.
Настільна гра виготовлена з дерева, деталі покриті гіпоалергенними фарбами. Продукція Viga Toys відповідає стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті картки з 24 прикладами зображень для мозаїки, 4 кубики для гри в лудо, кольорові фішки, дошка для гри.
Пізнання світу — особливий процес для дитини. Створення картинок із різнобарвних фішок покращує дрібну моторику, розвиває уяву, мислення, колірне сприйняття.
Гра в лудо вимагає уважності, позитивно позначається на інтелекті та логічному мисленні. Настільна гра Viga Toys підходить для розвивальних ігор у межах методики Монтессорі в дитячих садках і вдома.
Настільна гра від Viga Toys 2-в-1 Мозаїка та лудо складається з прямокутної дерев'яної коробки розміром 40 х 27 см із відділеннями для фішок і кубиків. Усередині розміщене квадратне біле поле з отворами для мозаїки з одного боку, і полем для гри в лудо — з іншого. У комплекті також картки з прикладами.
Настільна гра виготовлена з дерева, деталі покриті гіпоалергенними фарбами. Продукція Viga Toys відповідає стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті картки з 24 прикладами зображень для мозаїки, 4 кубики для гри в лудо, кольорові фішки, дошка для гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59990 |
| Вага | 1.1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Висота | 3 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 28 мм |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 40 мм |
| Штрихкод | 6934510599904 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 168 ₴




