Нова версія дерев'яних рахунків від Viga Toys — більш барвиста та зі зручною широкою підставкою. Набір для навчання відповідає концепції НУШ і підходить дітям переддошкільного віку від 3 років.
Займаючись із дерев'яними рахівницями, діти розвивають точні рухи пальцями, вчаться розрізняти кольори та тренують координацію очі-руки. Малюки в ігровій формі познайомляться з математикою, яка важлива для логічного мислення й інтелекту, навчаться рахувати.
Навчальний набір Viga Toys Рахівниця рекомендована для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл. Він також підійде для методики Монтессорі, інклюзивної освіти.
Крім ігор, рахівниця допоможе дитині розпочати базову підготовку до школи. Яскраві різнобарвні кісточки підвищують настрій і емоційний добробут.
Набір для навчання виготовлений із дерева. Рахівниця відшліфована та покрита нешкідливою фарбою. Відповідають стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM.
Займаючись із дерев'яними рахівницями, діти розвивають точні рухи пальцями, вчаться розрізняти кольори та тренують координацію очі-руки. Малюки в ігровій формі познайомляться з математикою, яка важлива для логічного мислення й інтелекту, навчаться рахувати.
Навчальний набір Viga Toys Рахівниця рекомендована для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл. Він також підійде для методики Монтессорі, інклюзивної освіти.
Крім ігор, рахівниця допоможе дитині розпочати базову підготовку до школи. Яскраві різнобарвні кісточки підвищують настрій і емоційний добробут.
Набір для навчання виготовлений із дерева. Рахівниця відшліфована та покрита нешкідливою фарбою. Відповідають стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59718 |
| Вага | 1.1 |
| Вага (кг) | 1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для навчання |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510597184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 967 ₴



