Проведіть час весело всією сім'єю з настільною грою від Viga Toys Кольорова дженга! Кожен гравець виймає з різнобарвної вежі блок певного кольору, який визначається киданням кубика. Той, хто після чийого ходу вежа руйнується, — програє. Дженга буде цікава дітям дошкільного віку від 3 років.
Настільна гра вчить взаємодії з іншими людьми, підвищує емоційний добробут, розвиває винахідливість і логічне мислення. Допомагає дітям в активному пізнанні світу та рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку.
Дженга від Viga Toys в ігровій формі прищеплює соціальні та комунікативні навички. Уміння виконувати життєві завдання — важливе вміння, яке допомагає дітям адаптуватися в мінливих умовах.
Настільна гра складається з різнобарвних дерев'яних блоків розміром 7,5 х 2,5 х 1,5 см кожен. Всього 44 деталі, покриті гіпоалергенною фарбою. Гра відповідає стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті дерев'яні блоки та два гральні кубики.
Настільна гра вчить взаємодії з іншими людьми, підвищує емоційний добробут, розвиває винахідливість і логічне мислення. Допомагає дітям в активному пізнанні світу та рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку.
Дженга від Viga Toys в ігровій формі прищеплює соціальні та комунікативні навички. Уміння виконувати життєві завдання — важливе вміння, яке допомагає дітям адаптуватися в мінливих умовах.
Настільна гра складається з різнобарвних дерев'яних блоків розміром 7,5 х 2,5 х 1,5 см кожен. Всього 44 деталі, покриті гіпоалергенною фарбою. Гра відповідає стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті дерев'яні блоки та два гральні кубики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56215 |
| Вага | 0.9 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 44 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Розмір деталей, см | 7,5 х 2,5 х 1,5 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 27 мм |
| Штрихкод | 6934510562151 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴


