Модель Master of Time — вежа невеликого європейського містечка. Ця малоповерхова конструкція гармонує з навколишнім ландшафтом. Так само ненав'язливо та стильно ця модель прикрасить ваш інтер'єр.
Оригінальний годинник ручного збирання — свідчення оригінальності власника, його прагнення до точності та точності прийнятих рішень.
Збірна модель Master of Time — це годинник у повному сенсі цього слова. Вони забезпечені електронним годинниковим механізмом. А отже, зібравши їх, ви станете володарем унікального та стильного годинника, який займе гідне місце на вашому столі, камінній полиці або в дитячій.
Матовий світло-сірий колір сталі, з якої виготовлені всі деталі моделі, органічно впишеться в будь-яку колірну гаму інтер'єру. Як і всі збірні конструкції Metal Time, Master of Time виготовлений з екологічно чистої неіржавкої харчової сталі, схваленої для споживчих товарів і іграшок.
Точне різання набору унеможливлює порізи під час складання. Деталі точно підходять одна до одної та не створюють проблем зі з'єднанням. Приємні тактильні відчуття, міцність і естетика полірованого металу вигідно відрізняють сталеві деталі від використовуваних в інших конструкціях дерев'яних або пластикових.
Зручне плоске паковання з екологічно чистого картону, придатного для вторинного перероблення, поєднує в собі компактність і естетику статусного подарунка.
Оригінальний годинник ручного збирання — свідчення оригінальності власника, його прагнення до точності та точності прийнятих рішень.
Збірна модель Master of Time — це годинник у повному сенсі цього слова. Вони забезпечені електронним годинниковим механізмом. А отже, зібравши їх, ви станете володарем унікального та стильного годинника, який займе гідне місце на вашому столі, камінній полиці або в дитячій.
Матовий світло-сірий колір сталі, з якої виготовлені всі деталі моделі, органічно впишеться в будь-яку колірну гаму інтер'єру. Як і всі збірні конструкції Metal Time, Master of Time виготовлений з екологічно чистої неіржавкої харчової сталі, схваленої для споживчих товарів і іграшок.
Точне різання набору унеможливлює порізи під час складання. Деталі точно підходять одна до одної та не створюють проблем зі з'єднанням. Приємні тактильні відчуття, міцність і естетика полірованого металу вигідно відрізняють сталеві деталі від використовуваних в інших конструкціях дерев'яних або пластикових.
Зручне плоске паковання з екологічно чистого картону, придатного для вторинного перероблення, поєднує в собі компактність і естетику статусного подарунка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metal Time |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MT048 |
| Вага | 1.1 |
| Вік | 14+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 4 мм |
| Код УКТВЕД | 6913909800 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 37 мм |
| Штрихкод | 4820230260649 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 728 327 ₴









