Створюючи модель вантажного поїзда Heavy Loco, інженери Metal Time знали, що вступають на бажану для дизайнерів і колекціонерів територію. Велика кількість моделей і модифікацій залізничної техніки й інфраструктури, технічна складність локомотивів і спеціальних вагонів — це виклик для кожного творця збірних моделей. І ми його прийняли.
"Heavy Loco" — це модульний вантажний поїзд, що складається з трьох одиниць — локомотива, хопера та критого вагона. Локомотив обладнаний заводним пружинним механізмом, який за допомогою шестерень і напрямного ременя рухає весь поїзд рейками.
З огляду на масштабовність цієї моделі, Metal Time планує створити різноманітні вагони та локомотиви для колекціонерів, а також продовжити шлях для будівництва мініатюрної залізниці.
"Heavy Loco" обладнаний пружинним двигуном, що заводиться. Колеса та рейки поїзда обладнані зубчиками, що забезпечують стабільний контакт. Поїзд не вийде з рейок під час руху! За допомогою кількох конструкторів можна зібрати більш автентичний поїзд, подовжити колію та створити власну мінізалізну дорогу. "Metal Time" планує випустити й інші моделі залізничного транспорту з таким способом з'єднання, що дасть змогу створювати різні маршрути для поїздів.
Поїзд складається з локомотива, бункера та критого вагона. Всі три моделі виготовлені з увагою до реалістичності деталей.
Орнаменти та художні елементи з боків вагонів і локомотива надають моделі оригінальності. В інтер'єрі вона матиме вигляд дизайнерського статусного предмета. Знайомство з робочими механізмами локомотива додасть інтерес до технічної творчості в дітей, для яких Heavy Loco стане улюбленою іграшкою.
"Heavy Loco" — це модульний вантажний поїзд, що складається з трьох одиниць — локомотива, хопера та критого вагона. Локомотив обладнаний заводним пружинним механізмом, який за допомогою шестерень і напрямного ременя рухає весь поїзд рейками.
З огляду на масштабовність цієї моделі, Metal Time планує створити різноманітні вагони та локомотиви для колекціонерів, а також продовжити шлях для будівництва мініатюрної залізниці.
"Heavy Loco" обладнаний пружинним двигуном, що заводиться. Колеса та рейки поїзда обладнані зубчиками, що забезпечують стабільний контакт. Поїзд не вийде з рейок під час руху! За допомогою кількох конструкторів можна зібрати більш автентичний поїзд, подовжити колію та створити власну мінізалізну дорогу. "Metal Time" планує випустити й інші моделі залізничного транспорту з таким способом з'єднання, що дасть змогу створювати різні маршрути для поїздів.
Поїзд складається з локомотива, бункера та критого вагона. Всі три моделі виготовлені з увагою до реалістичності деталей.
Орнаменти та художні елементи з боків вагонів і локомотива надають моделі оригінальності. В інтер'єрі вона матиме вигляд дизайнерського статусного предмета. Знайомство з робочими механізмами локомотива додасть інтерес до технічної творчості в дітей, для яких Heavy Loco стане улюбленою іграшкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metal Time |
| Вікова група | Від 14 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MT023 |
| Вага | 1.45 |
| Вік | 14+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 3 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 37 мм |
| Штрихкод | 4820230260694 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 277 ₴








