
Набір інструментів для збирання моделей Metal Time Pro Cutters Toolkit кусачки, плоскогубці та надфіль (CTRS-3)
548 ₴
- Немає в наявності
- Код: CTRS-3
+380 (98) 236-17-45
KyivstarPro Cutters Toolkit — набір із 3 інструментів для збирання моделей конструкторів Metal Time.
До набору входять кусачки, плоскогубці та надфіль.
З їхньою допомогою ви можете легко зібрати колекційну модель, насолоджуючись приємним творчим процесом.
Не рекомендується використовувати інструменти для дітей віком до 3 років.
До набору входять кусачки, плоскогубці та надфіль.
З їхньою допомогою ви можете легко зібрати колекційну модель, насолоджуючись приємним творчим процесом.
Не рекомендується використовувати інструменти для дітей віком до 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metal Time |
| Вікова група | Від 14 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CTRS-3 |
| Вага | 0.5 |
| Вік | 14+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 15 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 2 мм |
| Код УКТВЕД | 8203200000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Аксесуари |
| Ширина | 13 мм |
| Штрихкод | 4820230261479 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴


