Дитячий стіл із різнобарвною підсвіткою University підходить для творчості, анімації та дитячих розвивальних занять. Столик освітлюється світлодіодами, які надійно заховані в дерев'яний короб. Кути столу захищені пластиковими накладками. Міцна розпірка під столом збільшує його надійність. Інтенсивність і колір освітлення регулюється пультом керування. Використовуються світлодіоди основних відтінків: білий, червоний, зелений, синій, жовтий, оранжевий, фіолетовий. Габаритні розміри столу: 58×58×38 см. Живлення від мережі.
- Рівномірне та м'яке світлодіодне освітлення столу
- 7 варіантів кольору підсвітки
- Відтінки регулюються пультом
- Працює від мережі, є вимикач
- Каркас із натурального дерева
- Поверхні гладкі й без гострих кутів
- Посилена конструкція
- Докладна інструкція зі збирання
- Ідеї для ігор: пісочна анімація, малювання по льоду аквареллю, вивчення структури рослин, досліди з різнобарвним магнітним конструктором або блоками, навчання змішування кольорів за Монтессорі, малювання з трафаретами.
Сертифікація: стіл відповідає міжнародним вимогам сертифікатів EN71, ASTM, CARB.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | U99441 |
| Вага | 9 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9403609000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Дитячі столи |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 11 613 ₴









