
Кошики для іграшок University плетені низькі 5 шт. (U39130)
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: U39130
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із 5 кошиків University підійде для зберігання дитячих іграшок, олівців, особистих речей. Кошики зроблені з поліпропіленових прутів на дротовому каркасі. Плетіння щільне та не розсипається з часом. Виріб можна мити. Підійде для використання вдома та в дитячому садку, витримує інтенсивні навантаження та часте прибирання. Розміри 1 кошика: 8×31×20 см. Кількість у комплекті: 5 шт.
Особливості та переваги низьких кошиків для іграшок University- Зроблені з поліпропілену на дротовому каркасі
- Щільне та надійне плетіння
- Кошики можна мити
- Виготовлені із сертифікованих матеріалів
Сертифікація: виріб відповідає вимогам сертифікатів EN71, ASTM, CARB.
Доступні опції: комплект табличок для написів University (U29813).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри кошика | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | U39130 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 21 мм |
| Код УКТВЕД | 3923100000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 5 |
| Матеріал | Пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Кошики для іграшок |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Зберігання іграшок |
| Тип | Товар |
| Ширина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴


