
Таблички порожні University для кошика 5 шт. (U29813)
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: U29813
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект пластикових табличок University зручно використовувати для систематизації кошик із дитячими іграшками. Паперову етикетку легко замінити. Аксесуар кріпиться до кошика надійним затискачем. Під час виготовлення табличок використовуються тільки сертифіковані матеріали. Кількість у комплекті: 5 шт.
Сертифікація: виріб відповідає вимогам сертифікатів EN71, ASTM, CARB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | U29813 |
| Вага | 0.2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 3926100000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 169 |
| Матеріал | Пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Аксесуари для меблів |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Зберігання іграшок |
| Тип | Аксесуари |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴

