
Настінна полиця University 4-секційна з вішалками (U12111)
9 412 ₴
- Готово до відправки
- Код: U12111
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний вішак із полицями University є компактним аналогом 4-секційної шафки. Основна відмінність в тому, що полицю-вішалку ви можете прикріпити на будь-якій висоті. Каждая секция разделена на 3 ниши. Велика ніша обладнана 2 гачками. Маленькі — підійдуть для особистих речей.
Особливості та переваги настінної полиці з гачками- Натуральні матеріали: зроблена з дерева, товщина 15 мм
- Безпечна для дітей: усі краї та кути заокруглені та відшліфовані
- Нетоксичне покриття: УФ-захисне покриття захищає поверхню від подряпин або плям
- Легко доглядати: поверхні підлягають вологому прибиранні
- Універсальна у використанні: можна використовувати як полицю для книг або іграшок
- Проста в складанні: у комплекті докладна інструкція з ілюстраціями
- Підтверджена якість: супроводжується відповідними сертифікатами
Виріб відповідає вимогам сертифікатів FSC, EN71, ASTM, CARB.
Застосування: для обладнання роздягалки дитячого садка, спортивного комплексу, групи дошкільної підготовки або розвивального центру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | В'єтнам |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | U12111 |
| Вага | 21 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9403609000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Вішалки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 412 ₴



