
Комплект ніжок для дитячого столу University телескопічні (U0024)
2 505 ₴
- Готово до відправки
- Код: U0024
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект металевих ніжок із регульованою висотою для дитячих столів University. Основна перевага: Ніжки, що ростуть, ростуть разом із малюком. Висота регулюється 2 гвинтами. Мінімальна висота: 38 см, максимальна: 56 см, крок: 2,5 см. Ви можете підібрати стільницю необхідної вам форми та зібрати зручний дитячий стіл.
Особливості та переваги телескопічних ніжок University- Універсальні: підходять для різних варіантів стільниць University
- Надійні: зроблені з металу із суцільнолитою пластиковою базою
- Зберігають естетичний вигляд: Порошкове покриття захищає від подряпин
- Просте та надійне регулювання висоти 2 гвинтами
- Стійкі: опори можна додатково регулювати
- Не дряпають підлогу: обладнані поліамідним накладкам
- Виготовлені із сертифікованих матеріалів
Сертифікація: комплект ніжок відповідає міжнародним вимогам сертифікатів EN71, ASTM, CARB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | U0024 |
| Вага | 2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9403909000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал | Метал |
| Підкатегорія (АФК) | Аксесуари для меблів |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Аксесуари |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 505 ₴



