
М'який ігровий комплекс University Хвиляста гірка (SLC2571)
32 386 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLC2571
М'який розвивальний ігровий комплекс Хвиляста гірка складається із 6 елементів. Модуль-горка допомагає навчитися долати перешкоди. Малюкові цікаво підійматися нагору м'якими та широкими щаблями. А вигнута гірка стане справжнім випробуванням для маленького альпініста. Модулі надійно фіксуються між собою широкими застібками-липучками. Комплекс призначений для малюків від 1 року. Розміри в зібраному вигляді: 137 × 137 × 46 см. Н= 46 см (максимальна висота конструкції), h = 5 см (висота найменшого модуля).
Особливості та переваги розвивального комплексу Хвиляста гірка:- Сучасний дизайн: м'які кольори, матова поверхня, приємна на дотик текстура
- Стимулює розвиток фізичних якостей малюка: координацію, рівновагу, витривалість
- Безпечний у використанні: модулі без гострих крайок, дрібних деталей, надійно фіксуються липучками
- Надійний і практичний: пружний наповнювач легко зберігає форму, ПВХ оббивку легко чистити
- Матеріал виготовлення гіпоалергенний і не вбирає вологу
- Виготовлений із сертифікованих матеріалів
Застосування: для навчальних занять у дитячому садку та для організації домашнього дозвілля. За допомогою м'яких ігрових комплексів University можна створювати різні за складності смуги перешкод у спортивних і розвивальних центрах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SLC2571 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Висота | 94 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 63 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Методики навчання | Нікітіних |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові комплекси |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 93 мм |
- Ціна: 32 386 ₴

