
Комплект дитячих меблів University диван і 2 м'які стільці (SLC2541)
15 279 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLC2541
Комплект ігрових меблів University складається з 3 модулів: світло-зелений диванчик, блакитний і жовтогарячий стільці. Основна перевага м'яких модульних меблів — немає гострих крайок і кутів. Малюки можуть безперешкодно бігати та не боятися зіткнутися з твердим предметом. З м'якими меблями можна гратися або використовувати для групових занять. Вироби підходять для дитячих кімнат, дошкільних установ, розвивальних і розважальних центрів. Розміри диванчика: 38 × 112 × 38 см, розміри крісел (2 шт.): 38 × 56 × 38 см.
Особливості та переваги дитячих м'яких меблів University- Безпечна: меблі виготовлені із сертифікованих матеріалів, без гострих кутів
- Довговічна та практична: ПВХ наповнювач зберігає форму, вінілова оббивка легко миється
- Зручна: малюки можуть самостійно пересувати модулі, гратися з ними
- Сучасний дизайн: плавні прості форми та приємне забарвлення прикрасять будь-який ігровий простір
Застосування: для групових занять у дитячому садку, розвивальному центрі, спортивному залі, для організації домашнього дозвілля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SLC2541 |
| Вага | 80 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Висота | 52 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 41 мм |
| Код УКТВЕД | 9401800000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Підкатегорія (АФК) | Дитячі дивани |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 15 279 ₴


