
Килим для дитячої University Геометрія 1,83 x 2,74 м (CDC3312)
11 029 ₴
- Готово до відправки
- Код: CDC3312
Великий і барвистий килим для дитячої кімнати Геометрія University. Цей дитячий килимок збереже тепло маленьких ніг, слугуватиме звукоізоляцією й пом'якшить випадкове падіння. Підходить для малюків, які багато часу грають на підлозі. Килим виготовлений зі зносостійкого та гіпоалергенного поліамідного волокна (нейлону). Яскравий геометричний візерунок-мозаїка робить ігровий простір яскравішим і цікавішим. Підходить для ігрових кімнат у дитячому садку або розважальному центрі. Основні кольори: жовтий, зелений, блакитний, білий, сірий. Розмір килима: 1,83 × 2,74 м.
Особливості та переваги дитячого килима Геометрія- Універсальне поєднання відтінків: підійде в дитячу кімнату хлопчика або дівчинки
- Розвиває фантазію: малюки люблять використовувати геометричні візерунки в ігрових сценаріях: стрибати по різнобарвних острівцях, вивчати основні кольори та фігури
- Килим простий у догляді: поліамідне волокно відштовхує бруд і швидко сохне
- Захищає підлогу від подряпин: щільна підкладка з нетканого матеріалу запобігає пошкодженню підлоги
- Не втрачає форму: професійно оброблені краї, щільна підкладка
- Не викликає алергію: поліамід безпечний і не вбирає пил
- Пожежобезпечний: нейлонове волокно плавиться, а не горить
- Виготовлений із сертифікованих матеріалів
Виріб відповідає вимогам міжнародних сертифікатів EN71, ASTM, CARB.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CDC3312 |
| Вага | 10 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 20 мм |
| Код УКТВЕД | 5703201800 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення килима/доріжки | Для дитячої кімнати |
| Підкатегорія (АФК) | Дитячі килими |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Декор для дитячої |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 184 мм |
- Ціна: 11 029 ₴


