
Ніжки стільця для годування University 28 см 4 шт. (60406)
2 320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60406
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За допомогою взаємозамінних ніжок University ви створите зручну висоту стільчика для годування. Конструкція та матеріали ніжок: металева основа з порошковим покриттям, міцний кожух із литого пластику та кріплення з різзю. Форма опор — округла та не дряпає підлогу. Довжина: 28 см.
Особливості та переваги ніжок стільчика для годування- Ніжки взаємозамінні: від вибору довжини ніжок залежить висота стільчика
- Безпечні для підлоги: пластикові опори не дряпають поверхні
- Міцні матеріали: сталева основа, литий пластик зовні
- Виготовлені із сертифікованих матеріалів
Сертифікація: відповідають вимогам сертифікатів EN71, ASTM, CARB.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60406 |
| Вага | 1.8 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 32 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9403909000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Підкатегорія (АФК) | Аксесуари для меблів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Аксесуари |
| Колір | Білий |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴