Дитячий балансувальний (динамічний) табурет Tilo 38 см підходить активним і непосидючим дітям, яким ще важко сконцентруватися під час навчання. Головна особливість табурета — це заокруглена основа. Малюк може безпечно крутитися, розгойдуватися, обертатися й тренувати ніжки. Табурет Tilo заввишки 38 см підійде дітям 5-8 років. Максимально допустиме навантаження: 113 кг.
Переваги використання табурета Tilo вдома, у дитячому садку або в школі
- Допоможе сконцентруватися непосидю дитині під час групового та індивідуального навчання.
- Балансування покращує настрій. Малюк обов'язково зрадіє своєю спритністю та вмінню тримати рівновагу.
- Чудовий тренажер для дому. Вправи на табуреті позитивно впливають на фізичну форму дитини (тренується вестибулярний апарат, зміцнюються м'язи спини та ніг, поліпшується постава).
Особливості табурета Tilo 38 см
- Виготовлений із легкого та міцного пластику, витримує вагу дорослої людини.
- Дизайн стильний і ергономічний.
- Сидіння обладнане м'якою вставкою.
- Текстурований обідок сидіння дає змогу міцно за нього триматися.
Табурет відповідає стандартам ASTM F 2613 і пройшов перевірку якості SGS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри табуретки | |
| Висота табуретки | 44 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 97002-DB |
| Вага | 3.35 |
| Вага (кг) | 3,35 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 44 мм |
| Довжина: | 34 мм |
| Код УКТВЕД | 9401800000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 113 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал основи | Пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Дитячі стільці |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Регулювання сидіння за висотою | Немає |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 191257970021 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 501 ₴



