Дитячий ортопедичний (балансувальний) синій табурет Tilo 30,5 см — новаторське рішення для гіперактивних дітей Тютюн-балансир подобається непосидючим дітям. Округла основа стільця дає змогу безпечно крутитися, розгойдуватися й повертатися. Навантаження під час сидіння змінюється динамічно та рівномірно, а це позитивно впливає на м'язи спини. Табурет Tilo заввишки 30.5 см підійде дітям віком 3-4 років. Максимально допустиме навантаження: 113 кг.
Особливості табурета Tilo 30,5 см
- Зроблений із міцного та легкого пластику, витримує вагу дорослої людини
- Ергономічна конструкція та стильний дизайн
- Сидіння комфортне, не слизьке, з м'якою вставкою
- За текстурований обідок зручно триматися
Переваги використання балансувального табурета Tilo вдома, у дитячому садку та школі:
- Качущий табурет сприяє профілактиці гіподинамії
- Малюкові легше сконцентруватися, адже в нього більше свободи рухів
- Балансування позитивно впливає на фізичну форму дитини
- Альтернатива традиційних дитячих стільців
Табурет відповідає стандартам ASTM F 2613 і пройшов перевірку якості SGS.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри табуретки | |
| Висота табуретки | 35 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 97001-DB |
| Вага | 3.25 |
| Вага (кг) | 3,25 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 35 мм |
| Довжина: | 34 мм |
| Код УКТВЕД | 9401800000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 113 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал основи | Пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Дитячі стільці |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Регулювання сидіння за висотою | Немає |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 191257970014 |
- Ціна: 4 501 ₴


