Дітям від 7 років, які люблять Monster Jam, належить багато чого відкрити для себе з цією іграшковою вантажівкою LEGO Technic Monster Jam Dragon (42149). Постачається з дивовижними деталями дракона, як-от шипи та фрукти.
Ця модель іграшкової вантажівки з реалістичною графікою дає змогу дітям відтворювати улюблені сцени з арени Monster Jam. Коли діти будуть готові до чогось нового, вони можуть перебудувати цю іграшкову вантажівку Monster Jam 2-в-1 в модель багі-крокодила.
Відкот дає змогу дітям брати участь у перегонах на своїй вантажівці та програвати трюки, які вони бачили на справжній арені Monster Jam.
Ця модель іграшкової вантажівки з реалістичною графікою дає змогу дітям відтворювати улюблені сцени з арени Monster Jam. Коли діти будуть готові до чогось нового, вони можуть перебудувати цю іграшкову вантажівку Monster Jam 2-в-1 в модель багі-крокодила.
Відкот дає змогу дітям брати участь у перегонах на своїй вантажівці та програвати трюки, які вони бачили на справжній арені Monster Jam.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42149 |
| Вага | 0.37 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 9 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 217 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017400099 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 857 438 ₴





