Чи може розвивальна іграшка з безліччю дрібних деталей бути абсолютно безпечною? Так, якщо це ігровий пальчиковий лабіринт від Viga Toys для дітей від 18 місяців.
Він виготовлений як стійка платформа з деревини, на якій закріплені кілька яскравих, віртуозно вигнутих дротів. На них нанизані дерев'яні намистини різних форм і кольорів і фігурки тварин. Діти люблять їх вивчати, пересувати по дротовому вигину.
Такі заняття вкрай корисні для дрібної моторики. На кінчиках пальців дитини розміщено безліч нервових закінчень. Вплив на них стимулює розумовий розвиток.
Заняття з дротяними лабіринтами рекомендують занадто активним дітям. Гра з намистинами з натурального матеріалу сприятливо впливає на нервову систему, заспокоює та гармонізує емоції дитини.
Пальчиковий лабіринт від Viga Toys призначений для малюків переддошкільного віку від півтора року. Попри дрібні деталі, ця розвивальна іграшка цілком безпечна. Вона приносить батькам мінімум клопоту, а дітям — максимум користі та задоволення.
Він виготовлений як стійка платформа з деревини, на якій закріплені кілька яскравих, віртуозно вигнутих дротів. На них нанизані дерев'яні намистини різних форм і кольорів і фігурки тварин. Діти люблять їх вивчати, пересувати по дротовому вигину.
Такі заняття вкрай корисні для дрібної моторики. На кінчиках пальців дитини розміщено безліч нервових закінчень. Вплив на них стимулює розумовий розвиток.
Заняття з дротяними лабіринтами рекомендують занадто активним дітям. Гра з намистинами з натурального матеріалу сприятливо впливає на нервову систему, заспокоює та гармонізує емоції дитини.
Пальчиковий лабіринт від Viga Toys призначений для малюків переддошкільного віку від півтора року. Попри дрібні деталі, ця розвивальна іграшка цілком безпечна. Вона приносить батькам мінімум клопоту, а дітям — максимум користі та задоволення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58374 |
| Вага | 1.8 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Лабіринти |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510583743 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴


