Ви помітили у свого малюка задатки дизайнера? Спробуйте їх розвинути. Це легко зробити за допомогою ігрового набору від Viga Toys Гардероб ведмедики для дітей від 1,5 року.
Це незвичайний дерев'яний пазл у формі симпатичної веселої ведмедиці. Він складається з 18 елементів і ящика з кришкою, у якій вирізані заглиблення у формі ведмедиків. У них вставляються деталі пазла. У гардеробі ведмедиці-модиці 6 комплектів одягу, який можна змінювати та комбінувати між собою.
Ігровий набір призначений для дітей від 18 місяців. Усі деталі зроблені з якісної деревини. Вони великі яскраві, гладко відшліфовані, зручні для захоплення маленькою рукою.
Малюк навчиться самостійно переодягати ведмедика, підбирати їй вбрання на свій смак. У процесі гри дитина розширить свої уявлення про кольори та їх поєднання, сформує перші смакові переваги в одязі.
Ця розвивальна іграшка приваблює дитину до корисної гри. З одного боку вона покращує дрібну моторику, тренує координацію рук і очей. З іншого — розвиває фантазію і творчу уяву, формує естетичний смак.
Ігровий набір від Viga Toys Гардероб ведмедиці поєднує в собі переваги від гри з лялькою та складання пазла. Підходить для занять за методикою Монтессорі.
Це незвичайний дерев'яний пазл у формі симпатичної веселої ведмедиці. Він складається з 18 елементів і ящика з кришкою, у якій вирізані заглиблення у формі ведмедиків. У них вставляються деталі пазла. У гардеробі ведмедиці-модиці 6 комплектів одягу, який можна змінювати та комбінувати між собою.
Ігровий набір призначений для дітей від 18 місяців. Усі деталі зроблені з якісної деревини. Вони великі яскраві, гладко відшліфовані, зручні для захоплення маленькою рукою.
Малюк навчиться самостійно переодягати ведмедика, підбирати їй вбрання на свій смак. У процесі гри дитина розширить свої уявлення про кольори та їх поєднання, сформує перші смакові переваги в одязі.
Ця розвивальна іграшка приваблює дитину до корисної гри. З одного боку вона покращує дрібну моторику, тренує координацію рук і очей. З іншого — розвиває фантазію і творчу уяву, формує естетичний смак.
Ігровий набір від Viga Toys Гардероб ведмедиці поєднує в собі переваги від гри з лялькою та складання пазла. Підходить для занять за методикою Монтессорі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56403 |
| Вага | 0.3 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Кількість предметів у наборі | 18 |
| Матеріал паковання | дерево, пластик |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510564032 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
