Процес освоєння ходьби — справжня пригода для малюка! Йому знадобляться дитячі ходунки-каталка PolarB із бізібордом. Міцні та комфортні, на коліщатках із гумовою накладкою, вони стануть надійною опорою для дитини. Годинник із рухомими стрілками, намистини на дроті, шестерні та інші цікаві іграшки на бізіборді розважатимуть малюка в хвилини відпочинку. Ходунки підійдуть дітям переддошкільного віку від 18 місяців.
З такою розвивальною іграшкою малюк зміцнить м'язи рук і ніг, навчиться впевнено крокувати. Бізіборд тренує координацію руки-очі, дрібну моторику, мислення.
Цікаві різнобарвні деталі дерев'яної іграшки стимулюють до пізнання світу, розвитку творчого потенціалу, уяви дитини. Розмір каталки з дерева 32 х 24 х 45 см.
Дизайн розвивальних дерев'яних ходунків PolarB — стильний і приємний, у м'яких колірних відтінках. Барвники — гіпоалергенні. Краї й кути ходунків відшліфовані й заокруглені для максимальної безпеки дитини. Каталка відповідає європейському EN71 і американському ASTM сертифікатам якості, як і вся продукція PolarB.
З такою розвивальною іграшкою малюк зміцнить м'язи рук і ніг, навчиться впевнено крокувати. Бізіборд тренує координацію руки-очі, дрібну моторику, мислення.
Цікаві різнобарвні деталі дерев'яної іграшки стимулюють до пізнання світу, розвитку творчого потенціалу, уяви дитини. Розмір каталки з дерева 32 х 24 х 45 см.
Дизайн розвивальних дерев'яних ходунків PolarB — стильний і приємний, у м'яких колірних відтінках. Барвники — гіпоалергенні. Краї й кути ходунків відшліфовані й заокруглені для максимальної безпеки дитини. Каталка відповідає європейському EN71 і американському ASTM сертифікатам якості, як і вся продукція PolarB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.94 кг |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Висота | 47 см |
| Довжина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44028 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 5 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Ходунки-каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6971608440281 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 831 ₴





