Дитячий ігровий набір LEGO® Friends Аквапарк Хартлейк-Сіті (42630) наповнений совністю та розвагами для дівчаток і хлопчиків віком від 8 років. До набору входять три мінікульки та мікрокукла, а також безліч аксесуарів для творчої гри.
Розкажіть історію про те, як Лео, Альба, Алія та Сара насолоджуються днем, повним адреналіну та розваг. Дозвольте героям відпочити в масажній ванній, що обертається, або відправте їх кататися на трьох захопливих аквагорках. Серед них є також спіральна гірка та гірка-труба, а також водоспад із важелем для запуску човна. Веселощі продовжуються завдяки водним бластерам, що мають плиткові елементи для стрільби.
Цей дитячий конструктор LEGO наповнений елементами з аквапарку, включно з душами, туалетами, шафками та закусками, щоб діти могли насолоджуватися годинами творчої гри. Знайдіть більше подарунків до дня народження для дітей серед асортименту наборів LEGO Friends (продаються окремо). Ця іграшка має програму LEGO Builder для інтуїтивного конструювання.
Розкажіть історію про те, як Лео, Альба, Алія та Сара насолоджуються днем, повним адреналіну та розваг. Дозвольте героям відпочити в масажній ванній, що обертається, або відправте їх кататися на трьох захопливих аквагорках. Серед них є також спіральна гірка та гірка-труба, а також водоспад із важелем для запуску човна. Веселощі продовжуються завдяки водним бластерам, що мають плиткові елементи для стрільби.
Цей дитячий конструктор LEGO наповнений елементами з аквапарку, включно з душами, туалетами, шафками та закусками, щоб діти могли насолоджуватися годинами творчої гри. Знайдіть більше подарунків до дня народження для дітей серед асортименту наборів LEGO Friends (продаються окремо). Ця іграшка має програму LEGO Builder для інтуїтивного конструювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42630 |
| Вага | 1.67 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 35 мм |
| Код УКТВЕД | 9403890000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 814 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Friends |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702017589473 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 405 358 ₴









