Конструктор LEGO® Friends Стрельбіжо в пригодницькому таборі (42622) для дітей від 6 років містить мінілякол Отом і Нова, єнота й безліч аксесуарів для спортивних ігор. З цим захопливим набором дівчинки й хлопчики можуть по-справжньому потренуватися в стрільбі з лука, який дійсно випускає стріли. Подивіться, як мішень перевертається, коли стріла потрапляє в неї!
Маленькі шукачі пригод можуть складати нескінченні історії завдяки цьому дитячому набору для стрільби з лука. Відом має два різні вирази обличчя, для зміни в момент прицілу. Нова отримує відмінність стрільця для свого щоденника з табору. Потім Омом і Нова відпочивають, поїдаючи сендвіч. Остерігайтеся наглого єнота, який боїться вкрасти шматочок обіду подруг!
Цей ігровий набір стане чудовою ідеєю подарунка для дітей і має доступ до застосунка LEGO Builder для зрозумілих конструкторських пригод. У ньому діти можуть масштабувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати свій прогрес.
Маленькі шукачі пригод можуть складати нескінченні історії завдяки цьому дитячому набору для стрільби з лука. Відом має два різні вирази обличчя, для зміни в момент прицілу. Нова отримує відмінність стрільця для свого щоденника з табору. Потім Омом і Нова відпочивають, поїдаючи сендвіч. Остерігайтеся наглого єнота, який боїться вкрасти шматочок обіду подруг!
Цей ігровий набір стане чудовою ідеєю подарунка для дітей і має доступ до застосунка LEGO Builder для зрозумілих конструкторських пригод. У ньому діти можуть масштабувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати свій прогрес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42622 |
| Вага | 0.23 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9403890000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 157 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Friends |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017589404 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 584 659 ₴








