Мінікотояслі Габбі (10796) — це навчальна іграшка для дітей віком від 4 років, які обожнюють мультсеріал Кукольний будиночок Габбі від студії DreamWorks Animation, що дає змогу грати з хатніми улюбленцями. Ця іграшка для дівчаток і хлопчиків дошкільного віку стане чудовим способом зміцнити впевненість у собі, поліпшити концентрацію уваги та розвинути навички розв'язання проблем, отримуючи водночас масу задоволення від сюжетної гри!
Якщо ви шукаєте подарунок для дошкільнят, які люблять піклуватися про тварин, цей ляльковий будиночок — ідеальна дитяча розважальна іграшка. До набору входять мінілялька Габбі, а також фігурки Пандолапа, Малюка Котикорога, Невен'ятка та чотирьох Малюків Кексів. Також діти знайдуть гойдалку, гірку, іграшковий потяг і чотиримісну коляску у формі кексів. Тут також є ванна з аксесуарами, включно із шампунь і гребінцем для волосся. Пляшечка, чашка, книга з оповіданнями та кілька затишних ліжечок (зокрема затишна люлька для Невенятка), щоб гарантувати спокійний час для сну. До комплекту входить кубик для початківців, що допоможе малюкам почати конструювання. Зрозумілі вказівки з конструювання викладені як яскраві ілюстровані інструкції.
Якщо ви шукаєте подарунок для дошкільнят, які люблять піклуватися про тварин, цей ляльковий будиночок — ідеальна дитяча розважальна іграшка. До набору входять мінілялька Габбі, а також фігурки Пандолапа, Малюка Котикорога, Невен'ятка та чотирьох Малюків Кексів. Також діти знайдуть гойдалку, гірку, іграшковий потяг і чотиримісну коляску у формі кексів. Тут також є ванна з аксесуарами, включно із шампунь і гребінцем для волосся. Пляшечка, чашка, книга з оповіданнями та кілька затишних ліжечок (зокрема затишна люлька для Невенятка), щоб гарантувати спокійний час для сну. До комплекту входить кубик для початківців, що допоможе малюкам почати конструювання. Зрозумілі вказівки з конструювання викладені як яскраві ілюстровані інструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10796 |
| Вага | 0.38 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9403890000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 165 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Gabby's Dollhouse |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017582498 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 622 392 ₴









