Цей чарівний кролик — ідеальний спосіб розважити дитину. Плюшевий кролик — це іграшка, до якої малюки можуть притиснутися.
Іграшка має зручні кути з вузлами. Виготовлена з приємної для шкіри тканини в смужку, яка дійсно вбирає домашні запахи, щоб потім заспокоїти дитину, хай куди б ви пішли.
Особливості
- Зав'язані вузлами кути легко захоплювати.
— Іграшка утримує знайомі домашні запахи, щоб малюк почувався комфортно скрізь.
- М'яка та приємна тканина з красивим малюнком.
М'яка іграшка-комфортер Hape Кролик призначена для дітей від народження.
Іграшка має зручні кути з вузлами. Виготовлена з приємної для шкіри тканини в смужку, яка дійсно вбирає домашні запахи, щоб потім заспокоїти дитину, хай куди б ви пішли.
Особливості
- Зав'язані вузлами кути легко захоплювати.
— Іграшка утримує знайомі домашні запахи, щоб малюк почувався комфортно скрізь.
- М'яка та приємна тканина з красивим малюнком.
М'яка іграшка-комфортер Hape Кролик призначена для дітей від народження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 40 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E8504 |
| Вага | 1.42 |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 0 |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 32 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478032477 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴

