Іграшкова залізниця Hape Вантажівка створена для дітей від 3 років. Дитині сподобається цей реалістичний вантажний корабель, робочий кран, поїзд і всі функціональні деталі. Малюки укладатимуть і перекладатимуть вантаж, переміщаючи його різними видами транспорту.
Ця високоякісна дерев'яна іграшка навчить вашу дитину тому, як переміщують вантажі в усьому світі. Колеса на дні корабля допомагають йому вільно пересуватися по підлозі, маяк загоряється червоним, міст нахиляється, а звукові ефекти викличуть усмішку дитини.
Функції
- Кран можна штовхати вперед і назад. Повертаючи ручку, ви можете підіймати вантажі та завантажувати їх на поїзд і корабель.
- Коли ви торкаєтеся основи маяка, загоряється червоне попередження, і біле світло, що дає добро процесам, які проходять.
- Коли поїзд проїде спеціальним шляхом, ви почуєте гудок поїзда та гуркіт хвиль.
- Повернувши бічну ручку, ви нахилите міст і дасть змогу кораблю пройти. Внизу його є колеса, тож корабель можна котити.
Іграшкова залізниця Hape Вантажівки ідеально підходить для активних малюків, які люблять досліджувати світ.
Комплект містить: вісім вигнутих рейок, вісім прямих рейок, дві Y-подібні рейки, S-подібна рейка, східний шлях, звукова доріжка, маяк, корабель, кран, локомотив, два вагони поїзда, чотири вантажні блоки, підіймальний міст, три опори моста, дві фігурки та вивіска.
Оскільки цей набір легко поєднується з іншими наборами дерев'яних поїздів і доріг Hape, малюк зможе й далі будувати, поки його чарівний світ не буде повністю завершений!
Набір допомагає розвивати в малюка розпізнавання кольорів, просторове мислення, дрібну моторику, мовлення та соціальні навички. Гра в вантажоперевезення дає змогу навчитися організованості — ключової навички для школи.
Розміри в зібраному вигляді: 93,2 х 62,4 х 20,8 см.
Вік: від 3 років.
Ця високоякісна дерев'яна іграшка навчить вашу дитину тому, як переміщують вантажі в усьому світі. Колеса на дні корабля допомагають йому вільно пересуватися по підлозі, маяк загоряється червоним, міст нахиляється, а звукові ефекти викличуть усмішку дитини.
Функції
- Кран можна штовхати вперед і назад. Повертаючи ручку, ви можете підіймати вантажі та завантажувати їх на поїзд і корабель.
- Коли ви торкаєтеся основи маяка, загоряється червоне попередження, і біле світло, що дає добро процесам, які проходять.
- Коли поїзд проїде спеціальним шляхом, ви почуєте гудок поїзда та гуркіт хвиль.
- Повернувши бічну ручку, ви нахилите міст і дасть змогу кораблю пройти. Внизу його є колеса, тож корабель можна котити.
Іграшкова залізниця Hape Вантажівки ідеально підходить для активних малюків, які люблять досліджувати світ.
Комплект містить: вісім вигнутих рейок, вісім прямих рейок, дві Y-подібні рейки, S-подібна рейка, східний шлях, звукова доріжка, маяк, корабель, кран, локомотив, два вагони поїзда, чотири вантажні блоки, підіймальний міст, три опори моста, дві фігурки та вивіска.
Оскільки цей набір легко поєднується з іншими наборами дерев'яних поїздів і доріг Hape, малюк зможе й далі будувати, поки його чарівний світ не буде повністю завершений!
Набір допомагає розвивати в малюка розпізнавання кольорів, просторове мислення, дрібну моторику, мовлення та соціальні навички. Гра в вантажоперевезення дає змогу навчитися організованості — ключової навички для школи.
Розміри в зібраному вигляді: 93,2 х 62,4 х 20,8 см.
Вік: від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3790 |
| Вага | 3.25 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 42 мм |
| Довжина: | 12 мм |
| Звуки/мелодії | Да |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Світлові ефекти | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 6943478039230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 046 ₴









