За допомогою цього ігрового набору дитина зможе побудувати власне місто з двоярусною залізницею. Ящик для зберігання одночасно є ігровим елементом (холм і скеляста гора).
Батарейки для роботи іграшки не потрібні. Працює без батарейок. Дитина штовхає поїзд самостійно.
Що в наборі: поїзд із 2 вагонами, дерев'яні рейки, кран із магнітом, дерева, міст, дорожні знаки, пластикові опори, фігурка регулювальника, ремонтна станція, ящик для зберігання.
Залізниця Hape Будівельний комплекс 50 ел. (E3764) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Рекомендований вік: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3764 |
| Вага | 2.15 |
| Вага (кг) | 2,1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 32 мм |
| Довжина: | 21,5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 50 |
| Матеріал | метал, дерево, МДФ, пластик |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 23,5 мм |
| Штрихкод | 6943478029750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 029 ₴








