Діти люблять наслідувати своїх батьків. Нумо розпочати роботу! Подивіться, як малюк із радістю вчиться наводити лад у своїй кімнаті за допомогою ігрового набору Hape "Добірка", допомагаючи мамі та татові.
Це ідеальний подарунок для дитини, яка любить вчитися за допомогою рольових ігор. Він розвиватиме дрібну моторику та фантазію, граючи з реалістичними предметами набору.
У комплект входить: відро, ганчірка, щітка, совок, губка, позначка для пилу та розпилювач.
Ці іграшки функціональні: пульверизатор дійсно розпорошує воду, ганчірка змахує пил, а щітка може бути відсунутою.
Для дітей від 3 років.
Це ідеальний подарунок для дитини, яка любить вчитися за допомогою рольових ігор. Він розвиватиме дрібну моторику та фантазію, граючи з реалістичними предметами набору.
У комплект входить: відро, ганчірка, щітка, совок, губка, позначка для пилу та розпилювач.
Ці іграшки функціональні: пульверизатор дійсно розпорошує воду, ганчірка змахує пил, а щітка може бути відсунутою.
Для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3054 |
| Вага | 0.85 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Матеріал | пластик, текстиль |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478039520 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴




