На старт! Внимание! Марш! Запускайте мармурові кульки зібраним треком. Хто ж першим зіб'є доміно? Захоплива дерев'яна перегонова траса від Hape складається з 81 елемента, яка буде цікава дітям від 3 років. Набір сумісний з іншими наборами серії.
Ґрунтується на STEM-принцах навчання, розвиває мислення й творчість.
Перегонова траса — захопливий спосіб познайомити дітей із такими законами фізики, як потенційна енергія, імпульс і гравітація. Будівництво вежі та доріжок покращує зорово-моторну координацію, навички логічного мислення, навички розв'язання проблем і творчі здібності вашої дитини.
Конструктор сумісний ТІЛЬКИ з іншими наборами серії Marble Run. Розмір кольорових блоків: 40х40х33,5 мм. Ширина доріжки: 35 мм.
Ігровий набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Батарейки не потрібні.
Ґрунтується на STEM-принцах навчання, розвиває мислення й творчість.
Перегонова траса — захопливий спосіб познайомити дітей із такими законами фізики, як потенційна енергія, імпульс і гравітація. Будівництво вежі та доріжок покращує зорово-моторну координацію, навички логічного мислення, навички розв'язання проблем і творчі здібності вашої дитини.
Конструктор сумісний ТІЛЬКИ з іншими наборами серії Marble Run. Розмір кольорових блоків: 40х40х33,5 мм. Ширина доріжки: 35 мм.
Ігровий набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1101 |
| Вага | 2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 35 мм |
| Довжина: | 6 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 81 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | скло, дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Marble Run |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 24 мм |
| Штрихкод | 6943478034761 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 703 ₴









