
Біговел Hape Навчися кататися двоколісний 12" зелений (E1090)
7 946 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1090
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біговел двоколісний Hape Навчися кататися зелений — ідеальне знайомство з їздою на велосипеді.
Легкий і простий у використанні, цей міцний біговел спроєктований так, щоб маленькі дослідники могли просто вирушити в дорогу.
Ви побачите, як їх впевненість зростає в міру того, як вони освоюють навички балансування, що забезпечує плавний перехід на педальний велосипед.
Пробка, яка використовується на ручках, є безпечною й екологічно чистою альтернативою пластику.
Максимальне навантаження 50 кг.
Легкий і простий у використанні, цей міцний біговел спроєктований так, щоб маленькі дослідники могли просто вирушити в дорогу.
Ви побачите, як їх впевненість зростає в міру того, як вони освоюють навички балансування, що забезпечує плавний перехід на педальний велосипед.
Пробка, яка використовується на ручках, є безпечною й екологічно чистою альтернативою пластику.
Максимальне навантаження 50 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.3 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 37 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1090 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал | метал, інші |
| Підкатегорія (АФК) | Біговел |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478035621 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 946 ₴







