Малюйте де завгодно! Дошка магнітна для маркера та крейди Hape Арт-студія — прекрасна розвивальна іграшка. Цей портативний мольберт обладнаний зручною ручкою для транспортування та магнітами для фіксації малюнків на білій стороні. На чорному боці можна малювати крейдою. Розмір поверхні для малювання (включно з бортиком): 48,5 х 45,7 см.
Що в наборі:
- 2-стороння дошка з ручкою,
- крейда — 2 шт.,
- ластик на магните,
- магніт-тримач для малюнків.
Дошка крейдово-маркерна магнітна Hape Арт-студія (E1009) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1009 |
| Вага | 2.75 |
| Вага (кг) | 2,5 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Код УКТВЕД | 9610000000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 5 |
| Матеріал | дерево, МДФ, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Доски |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478010031 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴


