За допомогою захопливого набору "Перевезення пірораптора та дилофозавра" (76951) діти зможуть розіграти в ролях популярних персонажів фільму "Світ Юрського періоду: shack", вистежуючи динозаврів на позашляховику. У позашляховику є місце для двох мініфігурок, і він має знімний детектор динозаврів і відчіпний причіп, у клітинці, що відкривається, у якій може поміститися фігурка динозавра. До набору також входять три мініфігурки LEGO®: Аян Малкольм, доктор Еллі Сатлер і охоронець із транквілізатором — плюс іграшкові фігурки динозаврів пірораптора та дилофозавра, щоб надихнути на творчі історії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76951 |
| Вага | 0.43 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 254 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | Jurassic World |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702016973877 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 222 774 ₴









