У цьому надпотужному наборі є отруйний лиходій і Людина-павук на мотоциклі. Конструктор LEGO® Marvel Погоня на мотоциклах Людина-павук vs Доктор Восьминіг (76275) — це іграшка, яку можна скласти, наповнена крутими додатковими деталями для шанувальників супергероя віком від 6 років. До набору входять мініфігурки LEGO Доктора Восьминога та Людини-павука.
Доктор Восьминіг має чотири довгі гнучкі щупальця та характерні мітки Венома, що вселився в лиходія, щоб зробити його ще підступнішим. Мініфігурки можуть хапатися за інші елементи, включно з вуличним ліхтарем, динамітом і сміттєвим баком із пляшкою, рибою, кістю й банановою шкіркою. Мотоцикл Людини-павука, а також шутери, що стріляють шипами та павутиною, додають екшену до дитячих пригод.
Доктор Восьминіг має чотири довгі гнучкі щупальця та характерні мітки Венома, що вселився в лиходія, щоб зробити його ще підступнішим. Мініфігурки можуть хапатися за інші елементи, включно з вуличним ліхтарем, динамітом і сміттєвим баком із пляшкою, рибою, кістю й банановою шкіркою. Мотоцикл Людини-павука, а також шутери, що стріляють шипами та павутиною, додають екшену до дитячих пригод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76275 |
| Вага | 0.09 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 77 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Marvel |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 12 мм |
| Штрихкод | 5702017590264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 184 867 ₴






