Конструктор LEGO City Зелений перегоновий автомобіль 56 деталей (60399)
8 624 308 ₴
- Немає в наявності
- Код: 60399
Конструктор LEGO City Зелений перегоновий автомобіль 56 деталей (60399)Немає в наявності
8 624 308 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarЗелений перегоновий автомобіль LEGO® City (60399) відчиняє двері у світ творчої гри для дітей віком від 4 років. Приготуйтеся хворіти за свого маленького перегонника та пориньте в магію гри разом із цією іграшковою машинкою для перегонів LEGO, що має спортивні шини та неймовірний задній спойлер. До набору також входять мініфігурки фотографа та перегонника, а також приз переможця за химерну розповідь.
Цей набір для дітей від 4 років має кубик для початківців LEGO, посібник з ілюстраціях і застосунок LEGO Builder — цифровий помічник у будівництві, який має функцію інтуїтивного масштабування й обертання, що дає змогу дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх з усіх боків.
Ігрові набори LEGO City переносять дітей у центр подій завдяки реалістичним транспортним засобам, деталізованим конструкціям і персонажам, які надихають безмежну гру уяви. Об'єднуйте цей транспортний засіб з іншими наборами із серії LEGO City (продаються окремо), щоб відкрити безмежний світ ігрових можливостей.
Цей набір для дітей від 4 років має кубик для початківців LEGO, посібник з ілюстраціях і застосунок LEGO Builder — цифровий помічник у будівництві, який має функцію інтуїтивного масштабування й обертання, що дає змогу дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх з усіх боків.
Ігрові набори LEGO City переносять дітей у центр подій завдяки реалістичним транспортним засобам, деталізованим конструкціям і персонажам, які надихають безмежну гру уяви. Об'єднуйте цей транспортний засіб з іншими наборами із серії LEGO City (продаються окремо), щоб відкрити безмежний світ ігрових можливостей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60399 |
| Вага | 0.11 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9403890000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 56 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702017566726 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 624 308 ₴