Гей! Шахрай тікає з краданими грошима! Мобілізуйте супершвидкий поліцейський мотоцикл для випробувань. Допоможіть поліцейському LEGO® City зловити шахрая, надягніть на нього наручники та перевезете в найближчу в'язницю. Приголомшливі пригоди з опором шахраїв чекають на вас у LEGO City!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60392 |
| Вага | 0.11 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 59 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 15 мм |
| Штрихкод | 5702017416571 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 624 308 ₴






