Складана модель LEGO® Speed Champions Pagani Utopia (76915) блискуче передає характерний дизайн цього приголомшливого італійського гіперкара. Pagani та LEGO вперше об'єднали зусилля, і тепер шанувальники автомобілів і діти від 9 років можуть колекціонувати, складати та демонструвати цю неймовірну модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76915 |
| Вага | 0.28 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 249 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | Speed Champions |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017424194 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 821 261 ₴







